Intro

1xBet nosacītās likmes: likmes iezīmes

Условная ставка 1хБет
Bukmeikers 1xBet ne tikai palielina sporta notikumu skaitu, bet arī pievieno jaunas likmju iespējas. Starp tām ir nosacījuma likmes 1xBet, kas parādījās 2019. gadā. Daži lietotāji vecmodīgi to jauc ar avansa vai uzticības likmi. Neskatoties uz to, ka daži tiešsaistes resursi šos jēdzienus pielīdzina, tie nav viens un tas pats. Šajā rakstā aprakstīsim, kādas ir nosacījuma likmes 1xbet iezīmes un kā to veikt vietnē.

Logo 1xbet
100% bonuss līdz 100 EUR

1xBet reģistrācija1xBet reģistrācija

Labākais alternatīvais bukmeikers, ja 1xbet nedarbojas jūsu valstī:

Logo 22bet

100% bonuss līdz 122 EUR

Nosacījuma likmes 1xbet definīcija

Nosacījumu likmes bukmeikera piedāvājumā parādījās pavisam nesen, 2019. gadā. Papildus ierastajām vienreizējām likmēm un ekspreslikmēm, 1xbet anti-extra likmēm s un sistēmām lietotājiem tagad ir iespēja izveidot jaunus kombināciju variantus. Pateicoties 1xBet nosacītajām likmēm, spēlētāji var izveidot saistītu notikumu ķēdi. Tajā pašā laikā var iekļaut dažādus likmju veidus. Tādējādi 1xBet nosacītā likme ir likme, kas ietver gan vienreizējas, gan arī izkliedētas likmes, kurās nav vienādu iznākumu. Vinnestu summa ir atkarīga no veiksmīgo notikumu skaita kombinācijā. Tāpēc derību veicējam ir svarīgi pareizi likt likmes, lai gūtu maksimālu peļņu. Mēs iesakām sākt ar vienreizējām likmēm uz favorītiem un pabeigt ar ekspreslikmēm, kas satur notikumus, kuru dalībniekiem ir vienādas izredzes uz uzvaru.

Nosacījumu likmju iespējas 1xBet

Lai gan 1xBet nosacījuma likme ir dažādu likmju veidu kombinācija, to nav tik grūti izveidot. Tai ir arī vairākas priekšrocības salīdzinājumā ar klasiskajām kombinētajām likmēm. Условная ставка в 1хБет Izcelsim 1xBet nosacītās likmes galvenās priekšrocības:

  • Lielākas izredzes laimēt. Bieži vien, lai gūtu peļņu, ir jāizspēlē tikai pirmais notikums. Tomēr, ja otrā likme ir nepareiza, kombinācija var neizdoties.
  • Mazāka likmju notikumu izvēle. Lai izveidotu nosacījuma likmi 1xbet, spēlētājam kombinācijā jāiekļauj tikai 3 iznākumi.

Tomēr nosacītajām likmēm ir arī vairāki trūkumi:

  • Prasme aprēķināt riskus. Lai gūtu peļņu no likmes, ir vērts ņemt vērā iepriekšējā notikuma kombinācijas laimesta lielumu. Ja tas ir trešais un nākamais notikums, ir svarīgi ņemt vērā otrā notikuma zaudējumu.
  • Sarežģītas formulas laimestu aprēķināšanai. Iesācējiem būs grūti aprēķināt laimestus patstāvīgi. Tomēr, tiklīdz derību veicējs sapratīs, kā šādas likmes darbojas, visi aprēķini notiks ātri. Tos var ievadīt likmju dienasgrāmatā, par ko tika rakstīts likmju skolā.

Neraugoties uz šiem trūkumiem, nosacītās likmes ir diezgan interesants rīks, ar kura palīdzību var palielināt savu peļņu Блоки в условной ставке 1хБет

Nosacījumu likmju uzlikšana 1xbet

Lai veiktu nosacījuma likmi 1xbet, lietotājam ir jāveic šādi soļi:

  1. Autorizēties tīmekļa vietnē.
  2. Dodieties uz sadaļu ar sporta vai kibersporta notikumiem un atrodiet vismaz 3 spēles.
  3. Pievienojiet izvēlētās spēles kuponā.
  4. Sarakstā ar likmju veidiem atrodiet nosacījuma likmi.
  5. Katram notikumam norādiet likmes summu un secību (mainot bloku numerāciju).
  6. Pēc lauku aizpildīšanas veikt likmi.

Pēc tam lietotājs var apskatīt nosacīto likmju informāciju savā personīgajā kontā (sadaļā Likmju vēsture). Šeit būs redzami laimējušo iznākumu un saņemtās peļņas paziņojumi. Ir iespējams arī uzzināt iemeslu, kāpēc likme tika zaudēta.

Attiecīgās ziņas