Intro

1xBet likmju vēsture: kā apskatīt, dzēst un atjaunot?

История ставок 1хБет
Visi lietotāju likmju darījumi tiek reģistrēti vietnē. Tos var apskatīt sadaļā “Likmju vēsture”, kurai var piekļūt, izmantojot bukmeikera personīgo kabinetu. Šādā veidā lietotāji var uzzināt visu svarīgāko informāciju par iepriekš veiktajām likmēm, nepārbaudot 1xbet kuponus. Tomēr dažkārt spēlētāji neuzmanības dēļ var izdzēst 1xbet likmju vēsturi. Tāpēc viņi domā, kā to atjaunot. Atbildi uz šo jautājumu var atrast mūsu mājaslapā.

Logo 1xbet
100% bonuss līdz 100 EUR

1xBet reģistrācija1xBet reģistrācija

Labākais alternatīvais bukmeikers, ja 1xbet nedarbojas jūsu valstī:

Logo 22bet

100% bonuss līdz 122 EUR

Kā es varu apskatīt savu likmju vēsturi 1xBet?

Pēc likmju izveidošanas bukmeikera vietnē tiek ģenerēts kupons. Tiem ir unikāls numurs, kuru Jūs varat izmantot, lai pārbaudītu savu likmju vēsturi, nepieslēdzoties 1xBet. Šī iespēja ir noderīga, ja spēlētāji veic likmes ne savā datorā. Savukārt mājās, visu laiku pieslēdzoties bukmeikera portālam, jūs varat pārbaudīt 1xbet likmju vēsturi, izmantojot savu personīgo kontu. Lai apskatītu iepriekšējos kuponus un atrastu likmju rezultātus, jums ir jāpiesakās vietnē. Pēc tam savā personīgajā kabinetā jums ir jādodas uz sadaļu “Likmju vēsture”. Šeit visi kuponi ir redzami sarakstā. Noklikšķinot uz kartītes, tiks atvērti papildu spēļu ieraksti. Lai starp desmitiem vai simtiem citu atrastu vēlamo kuponu, varat izmantot ērtu filtru.

Kā es varu izdzēst savu likmju vēsturi 1xBet?

Spēlētāji var vēlēties izdzēst vienu likmi vai visu 1xBet likmju vēsturi. To nav grūti izdarīt, pateicoties lietotājam draudzīgajam interfeisam sadaļā Likmju vēsture. Pārejot uz iepriekšminēto lapu, jums ir jāatrod vēlamā likme no saraksta. Ja likmju ir daudz, palīdzēs filtrs. Kad kupons ir atrasts, jānoklikšķina uz “Dzēst” rīkjoslā. Pēc darbības apstiprināšanas likme tiks dzēsta no vēstures. Ja spēlētājs vēlas izdzēst likmju vēsturi 1xBet programmā, viņam ir jāizvēlas visi notikumi, noklikšķinot uz attiecīgās pogas rīkjoslā. Nākamais solis ir noklikšķināt uz pogas “Dzēst”. Pēc tam tiks dzēsti visi vēsturē pieejamie kuponi История ставок 1xBet

Kā atjaunot 1xbet likmju vēsturi?

Pēc tam, kad spēlētājs 1xbet tīšām vai netīšām ir veicis dzēšanas operāciju, tos nav tik vienkārši atgūt. Likmes nenonāk grozā, no kura tās var atgriezt. Tās uzreiz tiek dzēstas no spēlētāja profila. Tāpēc atjaunot 1xBet likmju vēsturi personīgajā kabinetā var tikai bukmeikera atbalsta dienests. Tomēr ir alternatīva iespēja, kā atgriezt 1xBet likmju vēsturi. Lai to izdarītu, varat izmantot iespēju “Pieprasīt vēsturi”, kas atrodas tajā pašā lapā. Pēc pieprasījuma apstrādes visa informācija par veiktajām likmēm tiks nosūtīta likmju veicējam uz profilā norādīto e-pastu. Šādā veidā spēlētājs varēs redzēt visus vietnē veikto likmju rezultātus. Jāatzīmē, ka derību veicējs nevar izdzēst savu likmju vēsturi, neizdzēšot savu profilu. Tomēr konts kādu laiku būs pieejams serverī arī spēlētāja krāpšanas gadījumā. Tāpēc nebūs iespējams noslēpt iespējamās krāpnieciskās likmju izdarīšanas, piemēram, likmju izdarīšanu uz dakšām.

Attiecīgās ziņas