Intro

1xBet likmju veidi un to funkcijas

Виды ставок 1хБет
Azartspēļu tirgus strauji attīstās visā pasaulē. Straujo attīstību veicina konkurence starp bukmeikeriem un jaunās tehnoloģijas, kas ļauj veikt likmes attālināti. Tāpēc nav pārsteigums, ka 1xBet, cīnoties par līderpozīcijām tirgū, cenšas dažādot savu piedāvājumu. Tas attiecas arī uz jaunu likmju veidu parādīšanos 1xBet. Kādi likmju veidi ir pieejami biroja lietotājiem un kādas ir atšķirības starp tiem? Atbildēsim uz jautājumiem šajā rakstā.

Logo 1xbet
100% bonuss līdz 100 EUR

1xBet reģistrācija1xBet reģistrācija

Labākais alternatīvais bukmeikers, ja 1xbet nedarbojas jūsu valstī:

Logo 22bet

100% bonuss līdz 122 EUR

Pieejamie likmju veidi 1xBet

Iesācēji parasti ir pazīstami ar vienreizējām likmēm (ordināriem) un 1xBet ekspreslikmēm (saliktajām likmēm). Tomēr bukmeikers piedāvā spēlētājiem daudz vairāk likmju veidu. Papildus klasiskajām likmēm (vienreizējām un kombinētajām likmēm) lietotāji vietnē var veikt arī šo likmju variācijas: veikt ķēdes, sistēmas, uzticības likmes utt.

Bukmeikers pastāvīgi strādā pie sava piedāvājuma paplašināšanas. Piemēram, 2019. gadā lietotājiem kļuva pieejami antiekspreses, lauciņi un patenti. Tāpēc iesakām iepazīties ar pašreizējiem 1xBet noteikumos aprakstītajiem likmju veidiem. Lai to izdarītu, jums ir jādodas uz lapu “Noteikumi” sadaļā “Informācija” (izvēlne atrodas lapas apakšā). 4. punktā ir aplūkoti bukmeikera mājaslapā pieejamie likmju veidi. Raksta sagatavošanas brīdī tur bija 11 veidi.

Likmju veidu raksturojums 1xBet vietnē

Kā jau minēts iepriekš, papildus vienreizējām un ekspreslikmēm 1xbet vietnē derību veicēji var izmantot vēl 9 likmju veidus. Pašlaik bukmeikers piedāvā bukmeikeriem šādus likmju veidus:

 • Viena veida likmes (single bets) ir likmes, kas ietver vienu iznākumu par vienu sporta notikumu. Ja lietotājs uzvar, viņš saņem laimestu, kas ir vienāds ar likmes summu, reizinātu ar koeficientu.
 • Ekspress likmes (express likmes) ir likmes uz 2 vai vairāk neatkarīgiem* spēļu iznākumiem. Vinnesta summa ir atkarīga no izvēlēto iznākumu skaita (var tikt piemērotas papildu izredzes) un likmju laimesta aprēķināšanas specifikas (kombinācijā nedrīkst būt zaudētāju iznākumu). Parlay laimests tiek aprēķināts, reizinot likmi ar iznākumu koeficientu.
 • Sistēma ir noteikta lieluma izteiksmju un iepriekš izvēlēta notikumu skaita kombinācija. Tādējādi sistēmā ir iespējams iekļaut ekspreslikmes, kurās ir tikai pirmsspēles notikumi. Maksimālais variantu skaits sistēmā ir 184756 un notikumu skaits ir 20. Vinnestu aprēķins tiek veikts saskaņā ar noteikumos aprakstīto shēmu.
 • Ķēde ir neatkarīgu* notikumu rīkojumu kopums. Lietotājs pats nosaka likmju secību kombinācijā un pirmās likmes summu (tā ir ķēdes sākuma summa). Pēc notikuma izspēlēšanas tiek noteikta nākamās kombinācijas likmes summa. Ja pēc iznākuma aprēķināšanas ķēdes summa ir vienāda ar nulli, likme tiek uzskatīta par zaudētu.
 • Uzticības likme – likme, ko lietotājs uzliek par līdzekļiem, kurus bukmeikers ir piešķīris kā avansu. Avansa likmes summu 1xBet aprēķina, pamatojoties uz derību veicēja neizmantotajām likmēm. Uzticības likmes ir pieejamas pastāvīgajiem lietotājiem, kuri nav pārkāpuši bukmeikera noteikumus. Jaunpienācējiem ir jāiegūst uzticība vietnei, lai izmantotu šā veida likmju priekšrocības.
 • Promokoda likmes – likmes, par kurām likmju veicējs neko nemaksā. Bukmeikers izsniedz spēlētājam īpašu kodu, kas ļauj veidot vienreizēju vai ekspreslikmi. Tomēr vinnesti netiks ieskaitīti galvenajā kontā, bet gan bonusa kontā, un tie ir jānospēlē. Likmju nosacījumi ir atkarīgi no akcijas.
 • Kombinētā likme ir likme, kas sastāv no vienreizējām un/vai ekspreslikmēm. Lietotājs var izmantot lobiju (rezultāts, kas ietekmēs visas likmes vinnestu). Šādā gadījumā visas kombinētās likmes veiksme ir atkarīga no izvēlētā nosacījuma. Ja lobijs nav izvēlēts, kombinācija tiek aprēķināta kā sistēma. Laimesta summa ir atkarīga no lobija izmantošanas.
 • Nosacījuma likme – likme, kas sastāv no vienreizējām un kombinētajām likmēm uz neatkarīgiem* notikumiem. Izvēļu secība nosacītajā likmē ir atkarīga no lietotāja izvēles. Arī laimests tiek aprēķināts derību veicēja izvēlētajā secībā.
 • Anti-likme ir vairāk nekā 2 iznākumu kombinācija. Kā var saprast no nosaukuma, likme tiks spēlēta, ja visi mači būs zaudēti. Izredzes laimēt Anti-Match gadījumā tiek aprēķinātas, izmantojot pretēju varbūtību nekā Parlay gadījumā. Noteikumu lapā ir vairākas iespējas detalizētiem aprēķiniem.
 • Lucky – likme, kas ietver no 2 līdz 8 vienreizējām vai ekspreslikmēm. Tās var elastīgi apvienot kopā, lai iegūtu iespaidīgu laimestu. Vinnesta lielums ir atkarīgs no likmju veidiem, izvēles iespēju skaita ekspressolī un koeficienta.
 • Parlay ir 3 līdz 8 kombinācija, kas ietver 3 līdz 8 izvēli ar dažādu iznākumu skaitu. Laimestu aprēķināšanas shēma ir atrodama 1xBet noteikumu lapā.

*Vienas likmes rezultāts neietekmē otru.

Доверительная ставка 1хБет

1xBet likmju veidu iezīmes

Izlasot īsos 1xBet likmju veidu aprakstus, var šķist, ka tie ir līdzīgi. Patiešām, atšķirības starp vienreizējām un ekspreslikmēm ir viegli pamanāmas. Tomēr kāda ir atšķirība starp sistēmu un “parlay”? Lai izceltu katra likmju veida iezīmes, mēs esam sagatavojuši tabulu:

Likmju veids 1xBet Raksturīga iezīme
Viena Viens notikums, precīzs norēķins
Ekspress likme Likme sastāv no vairāk nekā 2 izvēlēm. Zaudējot vienu notikumu, tiek zaudēts arī Parlay.
Sistēma Parlay izvēļu kombinācija. Uzvaras tiek skaitītas katrai likmei atsevišķi un pēc tam saskaitītas kopā. Dažas no mūsu Parlay izvēlēm var tikt zaudētas.
Ķēde Vairāku notikumu kombinācija. Ja pirmā izvēle tiek zaudēta vai visa summa ķēdē tiek zaudēta, likme tiek zaudēta.
Confidenza Derību avansa saņemšana no bukmeikera.
Promokoda derības Bezmaksas likme. Laimests ir jāatgriež.
Kombinētā likme Likmes uz 3 notikumiem. Vinnesti tiek aprēķināti tāpat kā sistēmā.
Nosacījuma likme Nākamā kombinācijas likme nedrīkst būt lielāka par iepriekšējās kombinācijas likmi.
Antiexpress Notikumiem, kas iekļauti likmiņā, ir jābūt zaudētiem.
Lucky Ja vismaz viena izvēle ir veiksmīga, likme vinnē.
Patents Jāizspēlē vismaz 2 kombinācijas notikumi.

Likmju dažādība 1xBet vietnē ļauj spēlētājiem izveidot labāko likmju kombināciju, lai iegūtu maksimālu laimestu. Tomēr iesācējiem jāatceras, ka, lai gūtu panākumus, ir svarīgi izprast katra likmju veida noteikumus. Visaptverošu informāciju var atrast bukmeikera portālā, sadaļā “Noteikumi”.

Attiecīgās ziņas