Intro

1xBet likmju piedāvājums: līniju iespējas un likmju dažādība

1хБет линия ставок
Katrai bukmeikeru sabiedrībai ir stiprās puses, kas to atšķir no simtiem konkurentu. Ja mēs runājam par 1xBet, tā noteikti ir likmju līnija. Protams, pārskatā par biroju mēs rakstījām par duci priekšrocību. Tomēr 1xBet likmju līnija noteikti ir viens no uzņēmuma lielākajiem trumpjiem. Par to, kā izskatās likmju līnija, kādas likmju iespējas tajā ir iekļautas un kas interesēs lietotājus, mēs runāsim šajā rakstā.

Logo 1xbet
100% bonuss līdz 100 EUR

1xBet reģistrācija1xBet reģistrācija

Labākais alternatīvais bukmeikers, ja 1xbet nedarbojas jūsu valstī:

Logo 22bet

100% bonuss līdz 122 EUR

1xBet līnijas: Likmju dažādība

Līnija jeb likmju līnija ir notikumu skaits, uz kuriem bukmeikers piedāvā veikt likmes. Par galveno līniju tradicionāli tiek uzskatīti visi populārākie notikumi, kas ir pieejami galvenajā izvēlnē vai galvenajā ekrāna zonā, bet visi pārējie tiek uzskatīti par papildu līniju. Šādi aplūkojot bukmeikera 1xBet piedāvājumu, galvenie notikumi būs tie, kas atrodas sadaļā “Top notikumi”, “Top čempionāti” un “Top spēles” (ekrāna labajā daļā), notikumu sarakstā, kas atrodas ekrāna centrālajā daļā, un galvenās izvēlnes punktos. Pārējām 1xbet līnijas spēlēm var piekļūt, izmantojot apakšizvēlnes un sānu logrīkus.

Kopējais 1xBet derību līnijas notikumu skaits ir atkarīgs no sezonas. Tomēr vidējais spēļu skaits dienā ir vairāk nekā 5000. Lielākā daļa notikumu attiecas uz populārākajām spēlēm, piemēram, futbolu, volejbolu, basketbolu, kibersportu utt. Tomēr biroja piedāvājumā ir vairāk nekā 40 sporta disciplīnu. Tāpēc lietotāji varēs atrast interesantas spēles arī mazāk populāros čempionātos.

Papildus lielajam sporta veidu skaitam piedāvājumā 1xBet var lepoties arī ar plašu klāstu. Ar izkliedes likmēm mēs saprotam visus likmju veidus, ko var likt uz kādu notikumu. Bukmeikeri piedāvā spēlētājiem gan pamata likmju veidus, gan papildu iznākumus, piemēram, kurš gūs pirmo/pēdējo bumbu, cik sitienu būs vārtu zonā, kāds būs dzelteno kartīšu skaits utt. Vairāki desmiti likmju uzlikšanas variantu ļauj pieredzējušiem lietotājiem veidot sarežģītas kombinācijas un gūt lielāku peļņu no likmēm.

1xbet līnijas variācijas

1xbet portālā spēlētājus gaida vairāki līniju varianti. Papildus tradicionālajam sporta notikumu noformējumam derību veicējus var ieinteresēt arī formāts:

 • Spēle par. Bukmeikeri 1xbet izvēlas spēli spēlētājiem, uz kuru var uzlikt likmi no $10 vai līdzvērtīgu summu citā valūtā. Derību veicējam ir jāuzzina precīzs spēles rezultāts. Ja spēlētājs vinnē, viņš saņems naudas laimestu un 10 bezmaksas griezienus spēļu automātos. Pēdējās jāizmanto saskaņā ar bukmeikera biroja vispārējiem noteikumiem.
 • Likmju veikšana pēc saviem ieskatiem. Šajā lapā ir norādīti visi bukmeikeru biroja piedāvājumā pieejamie sporta notikumi, kas notiek spēlētāja dzīvesvietas valstī. Dati par valsti tiek ņemti no spēlētāja personas kartes.
 • Likmju dizainers. Šeit spēlētāji var izveidot savus alternatīvos mačus starp komandām, kuras, visticamāk, nesatiksies dueļos. Pietiek izvēlēties pretiniekus no pieejamajām līgām, un 1xBet aprēķinās sacensību koeficientus. Konstruktors būs interesants lietotājiem, kuriem patīk eksperimentēt.
 • Čempionāta rezultāti. Šeit spēlētājus gaida prestižie futbola čempionāti. Likmju veicēja uzdevums ir noteikt uzvarētājus katrā no tiem un iegūt lielu laimestu.
 • Likmes uz UFC. Šajā lapā ir atrodamas jaukto cīņu cīņas. Lietotājam draudzīgs interfeiss sacensību un bokseru meklēšanai ļauj ātri izvēlēties notikumu, uz kuru likt likmes.
 • Likmes uz politiku. Šeit lietotāji var prognozēt noteiktu politisko notikumu iznākumu: prezidenta vēlēšanas, parlamenta deputātu, mēru vēlēšanas utt.

1хБет конструктор ставок

1xbet bukmeikers nestāv uz vietas un pastāvīgi paplašina vietnes funkcionalitāti, kā arī derību līniju iespējas. Tāpēc vietnē var parādīties lapas ar jauniem līniju formātiem.

1xBet līnijas notikumi

Kā jau minēts iepriekš, likmju likmju spēlētāji līnijā atradīs vairāk nekā 5000 notikumu, sākot ar futbolu un beidzot ar finanšu likmēm. Pateicoties tam, 1xBet piedāvājums neatstās vienaldzīgus pat vispieredzējušākos spēlētājus. Tā kā birojs aktīvi attīsta savu likmju līniju, mājaslapā pastāvīgi parādās jaunas likmju sadaļas. Zemāk ir uzskaitītas tās, kas ir pieejamas 1xbet.com šī raksta tapšanas brīdī:

 • Sporta derības. Lietotāji šeit atradīs vairāk nekā 40 sporta veidu: populāras (futbols, basketbols, teniss u. c.) un nišas spēles (gēlu futbols, šautriņas, krikets u. c.).
 • Kiber sporta derības. Visās populārajās spēlēs derību veicēji atradīs sacensības starp labākajām kibersporta komandām. Vietne piedāvā notikumus tādās populārās spēlēs kā CS:GO, Dota 2, League of Legends u. c.
 • Loterijas. Liels loteriju klāsts no dažādām pasaules daļām. Iespēja iegādāties loteriju biļetes Eiropā, Amerikā un Āzijā.
 • Finanšu derības. Spēlētāji, kuri seko līdzi ekonomiskajiem notikumiem, var iegūt papildu laimestus no likmēm uz dažādām ekonomisko rādītāju svārstībām. Notikumu izvēle nav liela, taču sadaļa ir diezgan interesanta.
 • TOTO. Dažādi sporta derību varianti. Likmes uz futbolu, hokeju, basketbolu, kibersportu ar interesantiem rezultātiem.

Atrast notikumus no 1xbet līnijas var atrast, izmantojot galveno lapu vai attiecīgās galvenās izvēlnes sadaļas.

Attiecīgās ziņas