Intro

1xBet likmju pārdošanas iespēja: funkcijas un priekšrocības

История ставок 1хБет
Likmes uz sporta spēlēm vienmēr ir saistītas ar risku. Pat vispieredzējušākie lietotāji pieļauj kļūdas, nemaz nerunājot par iesācējiem. Tāpēc iespēja atgūt daļu naudas negatīva sporta notikuma iznākuma gadījumā ir ļoti noderīga iespēja derību veicējiem. Un, kā var saprast no nosaukuma, bukmeikers 1xBet saviem lietotājiem piedāvā “cashout” – likmes izpirkšanas vai pārdošanas – iespēju. Par to, kā tas notiek un kad spēlētāji var pārdot likmes 1xBet, tiks apskatīts šajā rakstā.

Logo 1xbet
100% bonuss līdz 100 EUR

1xBet reģistrācija1xBet reģistrācija

Labākais alternatīvais bukmeikers, ja 1xbet nedarbojas jūsu valstī:

Logo 22bet

100% bonuss līdz 122 EUR

Kas ir “likmju pārdošana” 1xbet: naudas izmaksas jēdziens

Runājot par likmju pārdošanu 1xbet, ir jāsaprot procedūra, kā pēc likmju izdarīšanas apmainīt savu talonu (vēl neizspēlēta likme) pret noteiktu naudas summu. Izņemot dažas akcijas, bukmeikera birojs nekad neatmaksā spēlētājam visus līdzekļus. Kompensācijas jeb tā sauktās naudas izmaksas summa ir atkarīga no spēles, prognozēm un laika, kas pagājis kopš likmes izdarīšanas. Ja jūs nepiedalāties papildu akcijās, līdzekļi tiek pārskaitīti uz jūsu galveno kontu, un likmju veikšana nav nepieciešama.

1xbet likmes ir aktivizētas pēc noklusējuma un ir pieejamas tikai pirmsspēles notikumiem. Spēlētājam tā nav papildus jāiestata un to var izmantot uzreiz par likmju vēsturē veiktajām kuponu likmēm. Ņemiet vērā, ka gan vienreizējās, gan ekspres likmes var tikt atmaksātas.

Iemesli likmju pārdošanai 1xBet

Kā minēts ievadā, likmju pārdošana ir 1xBet platformas konkurences priekšrocība. Derību veicēji var kļūdīties savās prognozēs, un iespēja atgūt daļu naudas ir daudz labāka nekā zaudēt visu likmju summu. Tāpēc nav pārsteigums, ka 1xbet iespēju “Likmju pārdošana” aktīvi izmanto gan iesācēji, gan profesionāļi.

Продажа ставки 1хБет

Tomēr ne visi lietotāji saprot, kādās situācijās viņiem vajadzētu atteikties no riska un atgriezt likmi pirms spēles sākuma. Mēs esam apkopojuši galvenos iemeslus, kad 1xBet ir lietderīgi izmantot iespēju “Pārdot likmi”:

  • Kļūdains spēles paredzējums. Tā kā var pārdot tikai pirmsspēles likmi, šādas likmes var noslēgt ilgu laiku pirms sporta notikuma. Tā kā rezultātu ietekmē daudzi faktori (traumas, fiziskais un garīgais nogurums utt.), favorīti var mainīties pirms spēles sākuma. Turklāt dažos gadījumos likmju izdarītājam ir iespēja atmaksāt likmi pēc spēles, kad ir kļuvis skaidrs, ka iznākums nav pareizs. Tāpēc iespēja novērst zaudējumu ir galvenā “Likmju pārdošanas” iespējas priekšrocība.
  • Nepieciešamība papildināt savu bankas kontu. Mūsu “Likmju skolā” atradīsiet vairākus materiālus par bankrollu derībās. Situācijās, kad spēlētājs nav pareizi plānojis savu stratēģiju un ir izlietojis visus pieejamos līdzekļus, likmju atmaksa palīdzēs iegūt “dzīvu” naudu jaunām likmēm.
  • Naudas izņemšana no platformas. Ja lietotājs ir nosolījis visu savā 1xbet kontā veikto depozītu un vēlas izņemt naudu, var izmantot iespēju “Likmju pārdošana”. Šajā gadījumā spēlētājs saņems daļu naudas atpakaļ un pievienos to izņemšanas summai. Tomēr ņemiet vērā, ka līdzekļiem jābūt iepriekš uzliktiem uz citām vinnējošām likmēm, pretējā gadījumā tie tiks bloķēti līdz likmju izlikšanai.

Papildus 1xbet standarta iespējai “Pārdot likmi” ir pieejama arī iespēja “Pārdot vēlāk” jeb tā sauktā derību apdrošināšana. Šī iespēja tiks aplūkota atsevišķā rakstā.

“1xbet” – iespējas atrašana un izmantošana

Pēc likmju izdarīšanas visi notikumi tiek pārnesti uz sadaļu “Likmju vēsture”. Kad lietotājs ir pieteicies personīgajā kabinetā, viņš var apskatīt kuponus, dodoties uz norādīto sadaļu un noklikšķinot uz konkrētā notikuma pogas “Pārdot”. Jaunajā logā derību veicējam tiks piedāvāta atmaksas summa un iespēja apstiprināt operāciju, noklikšķinot uz pogas “Pārdot tagad”. Kad spēlētājs piekritīs naudas izņemšanai, nauda tiks ieskaitīta galvenajā kontā 20 sekunžu laikā.

Продажа купона 1хБет

Tādējādi 1xbet iespēju “Pārdot likmi” Jūs atradīsiet savā personīgajā kabinetā (likmju vēstures sadaļā). Visas pirmsspēles likmes var tikt atmaksātas, ja tās vēl nav izspēlētas (spēle vēl nav sākusies). Lai gan, piedaloties dažās akcijās, spēlētājs var atgriezt pirmsspēles likmēs iekļautos līdzekļus arī pēc spēles sākuma. Tāpēc iesakām izlasīt bukmeikera aktuālās akcijas PROMO sadaļā, lai maksimāli izmantotu likmju atmaksas iespēju.

1xBet kuponu pārdošanas procedūra

Bukmeikeru birojs 1xbet izmanto vairākus apzīmējumus likmju atmaksas iespējai: “Likmju pārdošana” vai “Kuponu pārdošana”. Tie ir sinonīmi, un tos var izmantot bukmeikera vai derību biroja lietotāju reklāmas materiālos.

Iepriekšējās sadaļās mēs esam snieguši īsu “likmju kuponu” definīciju. Ar to jāsaprot pirmsspēles vai tiešraides likmju iznākumu skaits, kas ir iekļauts vienā likmē. Tomēr 1xBet kuponu pārdošanas iespēja ir pieejama tikai pirmsspēles likmēm, kas var būt vienspēļu vai vienādu likmju likmes.

Katram kuponam ir savs numurs un notikumu raksturojums (spēles nosaukums, koeficients, likmes veids). Kuponus lietotājs var apskatīt sadaļā “Likmju vēsture”, kas ir pieejama personīgajā kabinetā. Kuponu var apskatīt arī, izmantojot vietnes apakšējā izvēlnē esošo lapu “Pārbaudīt kuponu”.

Lai pārdotu kuponu, spēlētājam ir jāizvēlas likme un jānospiež poga “pārdot”. Pēc tam spēlētājam ir jāapstiprina operācija, noklikšķinot uz pogas “Pārdot tagad”. Tikai tad notiks 1xbet kupona pārdošana.

Attiecīgās ziņas