Intro

1xBet laimīgās piektdienas bonuss: iespējas un nosacījumi

Счастливая пятница 1xBet
Šajā rakstā par 1xBet Happy Friday runāsim par diezgan populāru un vilinošu akciju. Papildus apsveikuma bonusam spēlētāji var baudīt arī citus interesantus 1xbet bonusus, ko bukmeikers dāsni piedāvā saviem likmju spēlētājiem. Par vienu no tiem mēs šodien runāsim. No raksta jūs uzzināsiet par bonusa īpašībām, likmju likmju noteikumiem, tā saņemšanas nosacījumiem un citiem svarīgiem punktiem.

Logo 1xbet
100% bonuss līdz 100 EUR

1xBet reģistrācija1xBet reģistrācija

Labākais alternatīvais bukmeikers, ja 1xbet nedarbojas jūsu valstī:

Logo 22bet

100% bonuss līdz 122 EUR

“1xbet Happy Friday: Bonusa iezīmes

Katru piektdienu 1xbet bukmeikers rīko akciju, kurā jūs varat nopelnīt līdz pat $100*. Jums ir jāreģistrējas 24 stundu laikā, parasti tas ir no 00:00 līdz 23:59. Tajā pašā laikā jums ir jāpaspēj veikt iemaksu un uzlikt bonusu. Bonusa summa vienmēr būs vienāda ar piektdien veikto iemaksu (bet ne lielāka par $100*). Mazākā bonusa summa ir $1*. Lai pārliecinātos, ka bonusu saņemsiet, pirms tam pārbaudiet sava konta iestatījumus. Vēlams, lai informācija par Jums būtu ievadīta atbilstošajos profila laukos, un pats konts – pārbaudīts. Tāpat reģistrējoties neaizmirstiet atzīmēt izvēles rūtiņu, lai piekristu piedalīties sporta pasākumu bonusu piedāvājumos. Iesakām iepriekš iepazīties ar akcijas noteikumiem, lai piektdien netērētu dārgās minūtes.

1xBet Lucky Friday bonuss: tā saņemšanas nosacījumi

Lai saņemtu bonusu (sīkāka informācija par 1xbet bonusa kontu rakstā), jums jābūt aktīvam lietotājam un jāveic ikdienas darbības kontā. Tas ir, veikt vismaz vienu minimālo likmi, bet katru dienu. Un arī vienas dienas laikā (īpaši piektdienas laikā) veikt 3 vienkāršas darbības:

  1. Reģistrējieties akcijai.
  2. Veiciet iemaksu un automātiski saņemiet bonusu, kas ir vienāds ar iemaksu jūsu bonusa kontā, bet ne vairāk kā $100*. Minimālā depozīta summa bonusa saņemšanai ir $1*.
  3. Atgūstiet bonusu.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka katram spēlētājam bonuss ir pieejams tikai vienu reizi. Tāpat šo akciju nevar izmantot kopā ar citiem piedāvājumiem Счастливая пятница от 1хБет

“1xbet Happy Friday”: likmju noteikumi

Būtu pārāk vienkārši, ja saņemto bonusu varētu vienkārši izņemt. Tas ir jānospēlē. Kamēr nav izpildīti visi likmju nosacījumi, naudu no bonusa konta izņemt nav iespējams. Tātad, kā likt likmēs 1xBet Lucky Friday bonusu? Galvenais nosacījums ir – jums tas ir jādara piektdien! Tas nozīmē, ka arī notikumu, uz kuriem liekat likmes, rezultātiem ir jābūt izziņotiem piektdien. Pretējā gadījumā tie netiks ieskaitīti derību nosacījumos un vienkārši tiks sadedzināti. Tātad, lai izpildītu nosacījumus, jums ir nepieciešams uzlikt bonusa summu 3 reizes. Tas ir, ja esat saņēmis $50* bonusu, uzliekiet $150*. Likmei jābūt ekspress tipa, lai 24 stundu laikā uzzinātu rezultātu. Katrā parlay ir jābūt vismaz 3 notikumiem. Katra notikuma minimālais koeficients ir 1,4. 1xBet Lucky Friday bonusa likmju shēma ir šāda:

  1. Izveidojiet kuponu saskaņā ar visiem noteikumiem.
  2. Ievadiet likmju summu.
  3. Izvēlieties bonusa kontu.
  4. Noklikšķiniet uz “Uzlikt likmi”.

Nākamo kuponu var likt tikai pēc tam, kad ir zināmi iepriekšējā kupona rezultāti. Svarīgi atzīmēt, ka pirms izņemšanas no sava spēļu konta Jums ir jāiemaksā visa bonusa summa. Pretējā gadījumā visi bonusi un laimesti no šiem līdzekļiem tiks konfiscēti. Tāpat paturiet prātā, ka likmes, par kurām tiek veikta atgriešanās, netiek ieskaitītas Акции и бонусы 1хБет

1xBet Black Friday bonuss

Daudzi spēlētāji bieži jauc abus nosaukumus – Black Friday un Happy Friday 1xbet, kļūdaini domājot, ka tie ir divi dažādi piedāvājumi. Tomēr šajā jautājumā būsim skaidrāki. Tā ir viena un tā pati akcija, ko 1xbet rīko piektdienās. Tikai tās izveides brīdī tā saucās 1xBet Melnā piektdiena, bet pēc tam (provizoriski 2018. gadā) bukmeikers mainīja tās nosaukumu uz Happy. Tāpēc nosaukums “Melnā piektdiena” ir novecojis. Tomēr ar to visas izmaiņas arī beidzās, noteikumi palika nemainīgi. *Vai arī to ekvivalents vietējā valūtā.

Attiecīgās ziņas