Intro

1xBet konta dzēšana: pieejamās iespējas

Удаление аккаунта 1хБет
Pēc konta izveides un iepazīšanās ar bukmeikera iespējām daži spēlētāji var vēlēties dzēst savu 1xBet kontu. Šādu lēmumu bieži pieņem lietotāji, kuri ir zaudējuši krietnu summu un vēlas pārtraukt zaudējumu sēriju. Jebkurā gadījumā jautājums “kā izdzēst 1xbet kontu?” joprojām ir aktuāls. Mēs uz to atbildēsim šajā rakstā.

Logo 1xbet
100% bonuss līdz EUR 100

1xBet reģistrācija1xBet reģistrācija

Labākais alternatīvais bukmeikers, ja 1xbet nedarbojas jūsu valstī:

Logo 22bet

100% bonuss līdz 122 EUR

Veidi, kā dzēst 1xBet kontu

1xbet azartspēļu profila “iesaldēšana”

Rūpīgi izlasot 1xbet personīgo kabinetu, spēlētāji var pamanīt, ka tur nav pogas, ar kuras palīdzību var izdzēst kontu. Saskaņā ar bukmeikera biroja noteikumiem spēlētāja profilu nevar dzēst, bet tikai “iesaldēt”. Sazinoties ar atbalsta dienestu pa kādu no aprakstītajiem kanāliem, derību veicējs saņems vienu atbildi: “1xbet konts nevar tikt dzēsts. Pēc 3 mēnešiem, neveicot nekādus pārskaitījumus, tas tiek pārcelts uz statusu “neaktīvs”. Tomēr lietotāja dati netiek dzēsti no datubāzes”. Tāpēc spēlētāji var atjaunot savu profilu, kā aprakstīts tālāk. Tādējādi mums ir situācija, kad spēlētāju personas dati, kā arī 1xbet konts netiek dzēsti. Ja lietotājs neuztraucas par bukmeikera pases datiem, pietiek 90 dienas (3 mēnešus) nepieslēgties personīgajā kontā, un konts tiks “iesaldēts”. Lūdzu, ņemiet vērā, ka 1xBet profils ne vienmēr būs neaktīvs pēc tam, kad būs beidzies iepriekš minētās rindas termiņš. Azartspēļu forumos var atrast informāciju, ka pieteikšanās personīgajā kontā tika veikta arī pēc 4 mēnešiem. Tāpēc šī metode nesniedz 100% garantiju.

Lai izraisītu 1xbet konta bloķēšanu

Saskaņā ar tiem pašiem bukmeikera noteikumiem spēlētāja profils var tikt dzēsts par biroja nosacījumu pārkāpšanu. Ja derību veicējs vēlas izmantot šādu radikālu metodi, tad ir vērts:

  • Derības par spēļu rezultātu sarunāšanu.
  • Izmantot shēmas, piemēram, likmju likšana uz “dakšām”.
  • Piedalīties spēlē un ietekmēt tās iznākumu (attiecas uz treneriem un tiesnešiem).
  • Izveidot vairākus kontus bukmeikera tīmekļa vietnē.

Pirms izmantot iepriekšminēto shenanigans, ir vērts izņemt visu naudu no konta. Pretējā gadījumā tie tiks bloķēti. Tāpat jāatceras, ka 1xbet konta bloķēšana nozīmē, ka spēlētājs vairs nevarēs izmantot biroja pakalpojumus. Turklāt viņš var nonākt visu bukmeikeru melnajā sarakstā. Tas liks treknu punktu viņa derību veikšanai Личный кабинет 1хбет

Iemesli, kāpēc nav iespējams dzēst 1xBet kontu

Pēc tam, kad spēlētāji uzzina, ka viņi nevar dzēst savu 1xbet kontu, viņi par to ir sašutuši. Tomēr bukmeikerim ir iemesli, kāpēc šāds noteikums ir izklāstīts biroja lietošanas noteikumos. Pirmkārt, daudzi spēlētāji neiebilst pret jauna konta izveidi, izmantojot savu ieteikuma saiti. Tajā pašā laikā vecais tiek dzēsts. Agrāk tas darbojās labi. Šodien tas ir iemesls, lai 1xbet kontā bloķētu kontu. Pēc bloķēšanas visi atkārtotie mēģinājumi izveidot kontu būs neveiksmīgi. Otrkārt, spēlētāji ir jutīgi pret emocijām. Kā jau tika atgādināts ievadinformācijā, pēc liela zaudējuma likmju spēlētāji neiebilst pret sava konta dzēšanu. Šādā veidā bukmeikers apdrošina spēlētājus pret pārsteidzīgu lēmumu pieņemšanu. Treškārt, bukmeikeriem ir pienākums noteiktu laiku glabāt lietotāju personas datus, lai novērstu naudas atmazgāšanu un citas krāpnieciskas shēmas. Derību uzņēmumi var apmainīties ar informāciju par pārkāpējiem un bloķēt viņu kontus (ja dati ir pieejami).

1xbet konta atjaunošana

Ja spēlētājs nav apmeklējis savu personīgo kontu vairāk nekā 90 dienas un tas ir “iesaldēts”, spēlētājs var to viegli atjaunot. Lai atjaunotu savu 1xBet kontu, ir jāsazinās ar kādu no atbalsta kanāliem, piemēram, tērzēšanu vai e-pastu security@1xbet-team.com. Atbildot uz dažiem jautājumiem vai sniedzot papildu informāciju, spēlētāja konts tiks atjaunots. Lūdzu, ņemiet vērā, ka 1xBet konts, kuru izdzēsis bukmeikers, nevar tikt atjaunots.

Attiecīgās ziņas