Intro

1xBet: kas ir šis bukmeikers?

1xbet что это
1xBet diezgan aktīvi popularizē savu zīmolu tiešsaistē un bezsaistē. Informāciju par 1xBet var redzēt ne tikai tematiskajās azartspēļu platformās, partneru vietņu mediju tīklos, pirātu filmās un seriālos (reklāma ietver resursu īpašniekus, lai gūtu peļņu no ieteikumu programmas), bet arī FC Barcelona, Chelsea, Āfrikas Futbola konfederācijas reklāmās, kur bukmeikers ir oficiālais sponsors. Tātad daudzi interneta lietotāji un sporta fani noteikti ir dzirdējuši par 1xBet. Ja jūs neko nezināt par šo bukmeikeru un interesējaties:“1xbet, kas tas ir? ” Mēģināsim uz to īsi atbildēt.

Logo 1xbet
100% bonuss līdz 100 EUR

1xBet reģistrācija1xBet reģistrācija

Labākais alternatīvais bukmeikers, ja 1xbet nedarbojas jūsu valstī:

Logo 22bet

100% bonuss līdz 122 EUR

1xBet vēsture: kā attīstījās uzņēmums?

Kā varēja saprast no nosaukuma un ievada, 1xbet ir bukmeikeru birojs, kas ir diezgan populārs spēlētāju vidū. Tā tika dibināta jau 2007. gadā Krievijā un savus pakalpojumus sniedza ar sauszemes derību biroju starpniecību. Līdz 2010. gadu sākumam bukmeikeru kantori parādījās daudzās lielās Krievijas Federācijas un kaimiņvalstu pilsētās: Ukraina, Baltkrievija, Kazahstāna u. c. Lai gan tā sniedza interesantu likmju un spēļu piedāvājumu, tā bija viduvējs bukmeikers starp desmitiem līdzīgu bukmeikeru tirgū.

Kopš 2010. gada sākuma uzņēmums sāka strādāt pie savas tīmekļa vietnes, kas tika atklāta gadu vēlāk, 2011. gadā. Tai tika piešķirta Kirasao Reģistratūras licence, kas ļāva birojam pieņemt lietotājus no visas pasaules. Un tieši šis solis veicināja bukmeikera strauju popularitāti starp derību veicējiem NVS valstīs un vēlāk arī citviet Eiropā un pasaulē.

Tomēr līdz ar 1xBet popularitātes pieaugumu sākās problēmas ar Krievijas regulatīvajām iestādēm. Krievijas likumdošana sāka stingrākas prasības, un tiešsaistes darbība, izmantojot ārzonas licenci, kļuva vispār aizliegta. Tāpēc birojs bija spiests mainīt savu domicilu, un tagad piekļuvi 1xbet.com bloķē Roskomnadzor. Lai gan jūs vienmēr varat izmantot oficiālos spoguļattēlus vai VPN pakalpojumus, lai atrisinātu šo problēmu.

Jāatzīmē, ka visi derību punkti Krievijā (to bija vairāk nekā 600) ir pārcelti uz jaunizveidotu uzņēmumu 1xStavka. Faktiski tas ir 1xBet Krievijas analogs, tikai reģistrēts saskaņā ar Krievijas tiesību aktiem. Tāpēc jūs varat atrast fenomenālas līdzības piedāvājumā, tīmekļa vietnes dizainā, akcijās. Lai gan starp tām ir līdzības, juridiski 1xBet un 1xStavka ir dažādi bukmeikeri.

Šodien 1xBet ir viens no populārākajiem bukmeikeriem azartspēļu tirgū. Tās pakalpojumus izmanto vairāk nekā pusmiljons cilvēku. To ir veicinājuši daudzi faktori, sākot ar interesantu piedāvājumu, bonusiem un beidzot ar reklāmu, ko, iespējams, esat dzirdējuši vai redzējuši, pirms meklētājā ievadāt “1xBet kas tas ir?”

1xBet kur tas ir reģistrēts?

1xBet derību sabiedrība pēc savas tīmekļa vietnes atvēršanas 2011. gadā ir mainījusi savu jurisdikciju. Uzņēmums“1X Corp N.V.“, kas pārstāv 1xBet zīmolu, darbojas saskaņā ar Kirasao likumiem un ir reģistrēts šajā salu valstī. Šī valsts ir daļa no Nīderlandes Karalistes. Tāpēc visas sūdzības par pakalpojumu ir jāadresē reģistratoram no Kirasao. Interešu aizsardzību tiesā var risināt arī saskaņā ar Nīderlandes tiesību aktiem. Tomēr tā ir sarežģīta un laikietilpīga procedūra. Tāpēc ir vieglāk iesniegt jautājumus reģistratūrai. Jāatzīmē arī tas, ka bukmeikers bieži vien visus strīdus izšķir par labu spēlētājiem.

Mēs ceram, ka pēc mūsu īsā apskata jūs esat sapratuši, kas ir 1xBet. Un, ja jūs interesē sporta derības, varat ielūkoties mūsu skolā iesācējiem. Tajā ir iekļautas nodarbības, kas palīdzēs jums attīstīt pareizu pieeju sporta derībām.

Attiecīgās ziņas