Intro

1xBet derības: kas tas ir un kā to izmantot?

1хБет - продажа ставки
Lai gan pieredzējuši derību veicēji pastāvīgi gūst peļņu no savām likmēm, viņi arī pieļauj kļūdas savās prognozēs. Tāpēc iespēja apdrošināt likmi vai pārdot to pirms spēles ir labs veids, kā nezaudēt visu likmju summu. Par 1xbet iespēju pārdot likmi mēs jau esam rakstījuši iepriekšējā rakstā. Tomēr joprojām ir vairāki neatbildēti jautājumi, kurus ir vērts izcelt jaunajā rakstā.

Logo 1xbet
100% bonuss līdz 100 EUR

1xBet reģistrācija1xBet reģistrācija

Labākais alternatīvais bukmeikers, ja 1xbet nedarbojas jūsu valstī:

Logo 22bet

100% bonuss līdz 122 EUR

Ko nozīmē pārdot likmi 1xbet?

Ievaddaļā ir atrodama saite uz tīmekļa vietnes rakstu, kurā ir sniegta 1xbet iespējas “Pārdot likmi” definīcija. Lai izvairītos no atkārtošanās, rakstīsim, ka šo pakalpojumu sauc arī par naudas izņemšanu. Ja burtiski tulkojam šo terminu no angļu valodas, tad tā ir iespēja atdot naudu (daļu naudas). Tātad likmju pārdošana 1xBet ir operācija, lai saņemtu atpakaļ daļu naudas, atdodot savu derību biļeti. Tajā pašā laikā ir svarīgi, lai spēle nebūtu sākusies. Pretējā gadījumā spēlētājam nav iespējas pārdot savu likmi un jāpaļaujas tikai uz veiksmi.

Spēlētāji bieži jautā: “Vai likmju pārdošana ir pieejama visiem biroja lietotājiem?” Atbilde ir “jā”. Visi 1xBet likmju spēlētāji var pārdot likmes, ja vien ir izpildīts nosacījums: spēles nedrīkst sākties. Turklāt nav nepieciešams papildus aktivizēt iespēju pārdot likmes. Tā ir pieejama pēc noklusējuma.

Kad es varu pārdot likmi 1xBet?

Pēc tam, kad lietotājs ir uzlicis likmi bukmeikera vietnē, 1xbet ir iespēja izmantot likmju apdrošināšanu vai pārdot likmi. Kā apdrošināt likmi, ir aprakstīts atsevišķā rakstā. Iesakām to izlasīt, lai iepazītos ar pakalpojuma izmantošanu.

Runājot par likmju pārdošanu 1xBet, derību veicējs var izmantot pakalpojumu gan vienreizējām, gan kombinētajām likmēm (parlays, sistēmas, anti-extras utt.). Tāpat nav svarīgi, cik notikumi būs iekļauti derību likmju talonā. Ja vien neviens no tiem nesākas, kad lietotājs nolemj pārdot likmi.

Kāpēc es nevaru pārdot likmi 1xBet?

Lai gan 1xBet likmju pārdošanas noteikumi ir ļoti vienkārši, tomēr var rasties grūtības, izmantojot šo pakalpojumu. Lūdzu, ņemiet vērā šos noteikumus, saskaņā ar kuriem nav iespējams pārdot likmi 1xBet:

  • Vienreizējām likmēm: spēle ir sākusies vai likme jau ir izpildīta.
  • Kombinētajās likmēs ir aprēķināti rezultāti, vai arī mačs jau notiek tiešraidē.
  • Ir izmantota likmju apdrošināšanas iespēja.

Продать ставки на 1хБет

Turklāt bukmeikera birojs patur tiesības atteikt spēlētājam pārdot likmi, nenorādot iemeslu. Lai gan šis noteikums ierobežo lietotāju iespējas izmantot pakalpojumu kritiskās situācijās, bukmeikeri to izmanto reti. Tāpēc lielākā daļa likmju spēlētāju varēs izmantot iespēju “Pārdot likmi” bez ierobežojumiem.

Kā pārdot likmi 1xBet?

Bukmeikeru birojs 1xbet ir izveidojis vienkāršu un saprotamu saskarni pakalpojuma “Pārdot likmi” izmantošanai. Lai izmantotu naudas izņemšanu, lietotājam ir jāpiesakās savā personīgajā kabinetā. Sadaļā “Likmju vēsture” ir pieejama informācija par visām izspēlētajām un neizspēlētajām likmēm. Lietotājs var izvēlēties kādu no neizpildītajām likmēm un nospiest pogu “Pārdot”. Jaunā ekrānā parādīsies informācija par maksimālo naudas summu, ko var atmaksāt. Ja spēlētājs ir apmierināts ar 1xBet bukmeikera piedāvājumu, viņš var vēlreiz nospiest “Pārdot”. Pēc tam likme tiks anulēta un norādītā summa 20 sekunžu laikā tiks ieskaitīta galvenajā kontā.

Kad derību veicējs saņems atmaksāto summu, viņš to var nekavējoties izmantot jaunām likmēm vai izņemt no spēļu portāla. Svarīgi: nauda nav jānospēlē.

Attiecīgās ziņas