Intro

1xBet bonusa programma: kā es varu izņemt naudu?

Бонусная программа 1хБет
Visi lietotāji pēc konta izveidošanas automātiski kļūst par 1xBet Bonusa programmas dalībniekiem. Protams, derību veicējs var atteikties no punktu un papildu līdzekļu saņemšanas. Tomēr bonusa konta esamība ir iespēja saņemtās balvas iekasēt un pārvērst reālā naudā. Taču, lai to izdarītu, ir nepieciešams veikt 1xbet bonusa likmi. Par to, kā pārskaitīt naudu no bonusa konta uz galveno kontu, tiks apskatīts šodienas rakstā.

Logo 1xbet
100% bonuss līdz 100 EUR

1xBet reģistrācija1xBet reģistrācija

Labākais alternatīvais bukmeikers, ja 1xbet nedarbojas jūsu valstī:

Logo 22bet

100% bonuss līdz 122 EUR

Kas ir 1xbet bonusa konts?

Kā jau minēts ievadā, 1xbet lietotāji pēc reģistrācijas automātiski kļūst par bonusu programmas dalībniekiem. Viņi atver bonusa kontu 1xbet, kurā saņems balvas punktu vai īpašas naudas veidā. Pirmo atlīdzības veidu var apmainīt pret bezmaksas likmēm vai griezieniem, kas pēc tam ir jānospēlē saskaņā ar bukmeikera noteikumiem. Otro var izmantot uzreiz, lai veiktu likmes vai spēlētu spēles. Tomēr vinnesti ir jānospēlē.

Jūs varat saņemt balvas savā bonusa kontā 1xBet reģistrācijas laikā, par aktīvu un veiksmīgu spēli vietnē, pareizām likmju prognozēm, piedalīšanos konkursos un reklāmas programmās. Sīkāka informācija par bonusa punktiem un bonusu programmas līdzekļiem ir aplūkota atsevišķā mājaslapas rakstā.

Kā vinnēt 1xBet bonusu?

Saskaņā ar 1xbet bonusu programmas noteikumiem lietotāji var saņemt vairāku veidu balvas: naudu, bezmaksas likmes (freebies) un bezmaksas griezienus (freespins). Turklāt derību veicēji nopelna īpašus punktus, kurus var pārvērst iepriekš aprakstītajos bonusos akcijas kodu vitrīnas lapā. Par šo procedūru mēs esam sīkāk rakstījuši vietnē.

Visas balvas, neatkarīgi no to veida, jāizmanto saskaņā ar akcijas noteikumiem un nosacījumiem. Parasti tas jādara ierobežotā laikā (no 24 stundām līdz mēnesim), izmantojot bonusus noteiktos pasākumos vai spēlēs. Piemēram, lai vinnētu 1xBet bonusu sporta spēlēs, derību veicējam ir jāuzliek kombinētā likme. Šajā gadījumā kombinētajā likmē jāiekļauj noteikts skaits notikumu ar minimālo koeficientu, kas nav mazāks par noteikto vērtību. Tikai pēc šo nosacījumu izpildes bonusa līdzekļi tiks pārskaitīti uz spēlētāja galveno kontu. Pretējā gadījumā bonuss tiks anulēts.

Kā izmantot bonusa kontu 1xBet?

Ne visi lietotāji ir iepazinušies ar 1xBet bonusu programmu vai arī to neizmanto. Tas ir saistīts ar nevēlēšanos izprast noteikumus (aprakstīti rakstā par bonusu programmu) vai negatīvu pieredzi, piedaloties akcijās un bonusos ārpus bukmeikera portāla. Mūsuprāt, šādiem lietotājiem vajadzētu pārskatīt savu viedokli par 1xBet bonusu programmu. Bonusa konta izmantošana 1xBet ir izdevīgs veids, kā palielināt savu laimestu, kuru likmju veicējs vienkārši zaudē.

Акции и бонусы 1хБет

Pateicoties bonusiem, lietotāji var pilnveidot savas prasmes jaunās spēlēs vai eksperimentēt ar jauniem likmju veidiem. Un, ja izdodas pareizi prognozēt spēli vai izspēlēt vinnestu, piemēram, kāršu spēlēs, jūs varat saņemt patīkamu bonusu pie galīgās summas.

Lai sāktu izmantot 1xBet bonusa kontu, spēlētājam ir jānoskaidro bonusa punktu un bonusa līdzekļu saņemšanas nosacījumi (informāciju skatiet rakstā Bonusu programma). Turklāt jums vajadzētu uzzināt par bonusa derību noteikumiem. Lai gan 1xBet bukmeikers visiem likmju spēlētājiem dod reālu iespēju nopelnīt balvas, derību nosacījumi iesācējiem var šķist sarežģīti. Tāpēc ir jāsāk ar “vienkāršām” akcijām.

Pēc tam, kad bonuss ir ieskaitīts kontā, spēlētājam ir jānoskaidro, kāda veida balvas ir saņemtas. Ja tie ir punkti, apmainiet tos pret bezmaksas balvām vai bezmaksas griezieniem. Savukārt bonusa līdzekļi jānovirza uz sporta pasākumiem vai spēlēm. Svarīgi atcerēties, ka visām balvām ir ierobežots izmantošanas laiks, un laimesti ir jānospēlē.

Kā es varu iztērēt savu 1xBet bonusa kontu?

Daudzi jaunpienācēji, lasot 1xbet mārketinga materiālus par bonusiem, var nepareizi interpretēt šīs balvas. Viņiem šķiet, ka saņemtos līdzekļus var izmantot kā pamatlīdzekļus. Tomēr 1xbet bonusa kontu nav iespējams iztērēt uzreiz. Drīzāk lietotājs var likt savas balvas derībās vai spēlēs. Šādā gadījumā saņemtie laimesti (likmju veiksmīga iznākuma gadījumā) netiks ieskaitīti pamatkontā. Pirms to var izņemt no bukmeikera tīmekļa vietnes, tas ir jānospēlē vairākas reizes.

Tādējādi likmju īpašnieki nevar tērēt bonusa rubļus vai jebkuru citu valūtu 1xbet. Uz visu bonusa naudu attiecas obligātā likmju likme. Tā kā šis process sastāv no vairākiem posmiem, ne vienmēr ir iespējams izņemt visu summu uz galveno kontu.

Kā veikt pārskaitījumu no bonusa konta uz manu galveno 1xbet kontu?

Vairumā gadījumu lietotāji apzināti piedalās akcijās un saņem atlīdzību bonusu veidā. Tomēr jaunpienācēji var saņemt bonusus no bukmeikera “no zila gaisa”. Tāpēc viņi bieži interesējas, kā tos pārskaitīt no bonusa konta uz galveno 1xbet kontu? Iepriekšējās sadaļās mēs jau esam rakstījuši par galvenajiem soļiem šajā procesā:

  • Bonusa veida noteikšana: naudas līdzekļi, bezmaksas balvas vai bezmaksas vinnesti.
  • Iepazīšanās ar balvu likmju likmju nosacījumiem.
  • Ievērojot visus bukmeikera ieteikumus, lai saņemtu līdzekļus savā galvenajā kontā.

Промокоды в 1xBet (1хБет)

Šādā veidā lietotāji nevar pārskaitīt prēmijas savā kontā, tās neizliekot. Pareiza likmju stratēģija un veiksme ir tieši tas, kas palīdzēs bonusa balvu pārvērst reālā naudā.

Kā es varu izņemt 1xBet bonusu?

Kad esat saņēmis bonusu savā īpašajā kontā, jums ir detalizēti jāiepazīstas ar tā izmantošanas īpatnībām. Parasti sporta prēmijas ir jāizmaksā, veicot ekspres likmes. Likmju summa, notikumu skaits un koeficienti ir atkarīgi no akcijas. Precīza informācija ir pieejama sadaļā PROMO.

Runājot par azartspēlēm, bukmeikers 1xbet nosaka ierobežojumus bezmaksas vinnestu izmantošanai spēļu automātos. Tādējādi lietotājiem ir iespēja piemērot bezmaksas griezienus un pēc tam vinnēt atpakaļ naudu noteikumos noteiktajās spēlēs. Informāciju par šo tēmu var atrast arī akcijas lapā (PROMO sadaļā).

Attiecīgās ziņas