Intro

1xBet atbalsta dienests: kanāli, kā sazināties ar operatoru

Служба поддержки 1хБет
Jautājumu gadījumā spēlētāji var sazināties ar bezmaksas atbalsta dienestu. Operatori ir pieejami 24 stundas diennaktī un sniedz palīdzību spēlētājiem, izmantojot vairākus kanālus. Par to, kā darbojas 1xBet atbalsts un kā izmantot bukmeikera pārstāvju palīdzību, lasiet šajā jaunajā rakstā

Logo 1xbet
100% bonuss līdz 100 EUR

1xBet reģistrācija1xBet reģistrācija

Labākais alternatīvais bukmeikers, ja 1xbet nedarbojas jūsu valstī:

Logo 22bet

100% bonuss līdz 122 EUR

1xBet kontakti: kā sazināties ar bukmeikeri

Spēlētāji var izmantot dažādus veidus, kā sazināties ar bukmeikeru: karstā tālruņa numuru (bezmaksas zvani nav pieejami visās valstīs), e-pastu, tiešsaistes tērzēšanu un sociālos tīklus. Jaunāko kontaktinformāciju par 1xBet jūs varat atrast tāda paša nosaukuma sadaļā Kontakti. Lapai var piekļūt, izmantojot apakšējo izvēlni – sadaļu “Informācija”. 1xBet kontaktu lapā jūs varat atrast dažādu bukmeikera biroju nodaļu e-pasta adreses. Ja spēlētājs nevar izlemt, kur rakstīt, ir universāls risinājums – atsauksmju veidlapa. Pietiek nosūtīt pieprasījumu, norādot problēmu, un tas tiks pārsūtīts īstajam speciālistam. Tomēr pirms sazināšanās ar atbalsta pārstāvjiem iesakām izlasīt noteikumu sadaļu. Tā nav klasiska bieži uzdoto jautājumu lapa, taču tajā ir daudz noderīgas informācijas par 1xBet darbību un sniegtajiem pakalpojumiem.

Kā sazināties ar 1xBet atbalstu: pieejamie kontakti

Kā jau minēts iepriekšējā sadaļā, bukmeikera birojs 1xbet sniedz palīdzību spēlētājiem, izmantojot dažādus kanālus. Tomēr visus atbalsta veidus aptuveni var iedalīt saziņā pa tālruni un izmantojot īsziņas. Tā kā bezmaksas uzticības tālrunis nav pieejams visās valstīs un atbalsts ir pieejams ierobežotā skaitā valodu, šāda veida aicinājums nebūs piemērots visiem likmju spēlētājiem. Šajā gadījumā universāls risinājums ir rakstīt 1xBet atbalsta dienestam. Jūs varat lūgt palīdzību teksta režīmā, izmantojot:

 • Tiešsaistes tērzēšana. Atrodas lapas apakšējā labajā stūrī.
 • E-pasts. Visa kontaktinformācija atrodama mūsu Kontaktu lapā.
 • Saziņas veidlapa. Tā atrodas lapā Kontakti.
 • Oficiālais Facebook profils. Bukmeikera adresi var atrast spēļu portāla sociālajā tīklā.

Katrs no veidiem, kā jūs varat rakstīt 1xBet atbalstam, ir sīkāk izskaidrots turpmākajās sadaļās Горячая линия 1xBet

1xBet atbalsts

Lai gan jaunajiem lietotājiem bieži rodas jautājumi par 1xBet pakalpojumu lietošanu, bukmeikers nav sagatavojis zināšanu bāzi (tā saukto FAQ) spēlētājiem. Tāpēc vienīgais veids, kā saņemt ātru palīdzību, ir sazināties ar 1xBet tehnisko atbalstu. Tas ir kaut kas, ar ko likmju spēlētājiem nebūs problēmu. Bukmeikera birojs piedāvā vairākus saziņas kanālus. Lietotāji var rakstīt uz tērzēšanu, e-pastu vai zvanīt uz tālruņa numuru. Katram no kanāliem ir savas īpatnības, par kurām mēs runāsim tālāk.

1xbet karstā līnija

Ir vairāki veidi, kā sazināties ar 1xBet atbalsta pārstāvjiem pa tālruni:

 • Spēlētājs var noklikšķināt uz tālruņa ikonas lapas augšējā labajā stūrī. Pēc tam tiks atvērta atsauksmju veidlapa. Derību veicējs atstāj tālruņa numuru un pieprasa biroja speciālistu zvanu.
 • Ir iespējams izmantot 1xBet karstās līnijas tālruņa numuru, kas ir norādīts apakšā.
 • Spēlētājam ir jādodas uz sadaļu “Kontakti” un jāatrod aktuālais 1xBet atbalsta tālruņa numurs.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka ne visās valstīs ir 1xBet karstās līnijas tiešais numurs. Bet tur, kur tas ir pieejams, ir pieejams bezmaksas numurs zvaniem. Pretējā gadījumā spēlētājiem jāzvana uz starptautisko numuru pēc sava mobilā operatora tarifiem.

1xBet atbalsta tālruņa numurs

Kā minēts iepriekšējā sadaļā, 1xBet bukmeikers nodrošina spēlētājiem iespēju sazināties ar atbalsta dienestu pa tālruni. Tomēr 1xBet bezmaksas tālruņa numuri nav pieejami visās valstīs. Ja zemsvītras teksta ailē vai kontaktu sadaļā nav norādīts valsts koda numurs vai 0800, tad šis saziņas kanāls ar bukmeikeri nav pieejams. Tādā gadījumā Jums jāizmanto alternatīvas metodes, kas aprakstītas šajā rakstā. 1xBet номер в Казахстане Šeit ir norādīti 1xBet atbalsta tālruņa numuri dažās postpadomju valstīs:

 • Krievijā diemžēl atbalsta tālruņa numurs nav pieejams. Tas ir saistīts ar uzņēmuma darbības aizliegumu Krievijas Federācijā.
 • Ukrainā jūs varat sazināties ar 1xbet uzticības tālruņa numuru 0-800-801-345.
 • Baltkrievijā atbalsts uz laiku nav pieejams licences jautājuma dēļ.
 • Kazahstānā varat sazināties ar bukmeikera pārstāvjiem pa tālruni 8-727-356-08-75 vai 9009.

Universālais tālruņa numurs, pa kuru var sazināties ar 1xbet, ir +44-127-325-69-87. Tomēr tas nav bezmaksas. Tāpēc iesakām izvēlēties citu veidu, kā sazināties ar atbalsta dienestu.

1xBet tiešsaistes tērzēšana

Diezgan ērts veids, kā sazināties ar 1xBet atbalsta komandu, ir tērzēšana tiešraidē. Tā atrodas lapas apakšējā labajā stūrī. Klientu atbalsta operatori ir pieejami 24 stundas diennaktī, septiņas dienas nedēļā. Pateicoties tam, spēlētāji var saņemt kvalificētu atbildi jebkurā sev ērtā laikā. Tāpat atbalsts ir pieejams vairākās platformas valodās, tostarp krievu valodā. Tas ir diezgan ērti lielam skaitam derību spēlētāju no NVS valstīm. Онлайн чат 1xBet Operatora atbildes laiks 1xBet tiešsaistes tērzēšanā ir atkarīgs no kanāla noslodzes. Tomēr vidēji uzņēmuma pārstāvis ar tērzēšanu sazinās 5 minūšu laikā.

E-pasts saziņai ar 1xbet

Klasiskais veids, kā sazināties ar 1xBet atbalsta speciālistiem, ir rakstīt e-pastu. Dodoties uz sadaļu “Kontakti”, spēlētāji var atrast dažādu uzņēmuma nodaļu adreses. Tad ir vērts izvēlēties to e-pastu, kurā viņi varēs atrisināt likmju veicēja jautājumu. Электронная почта 1xBet Ja spēlētājs nezina, uz kuru nodaļu attiecas jautājums, 1xBet atbalsta dienestam var rakstīt, izmantojot kontaktformu. Operatoru atbildes laiks šajā kanālā ir līdz 24 stundām. Tāpēc ātra lēmuma pieņemšanai iesakām izmantot 1xBet tālruņa numuru vai tiešsaistes tērzēšanu.

Oficiālie 1xBet sociālo mediju kanāli

Kā alternatīvu kanālu, lai sazinātos ar 1xBet, jūs varat izmantot sociālo mediju profilus. Bukmeikera lapas ir pieejamas Facebook un VK, kas spēlētājiem ir diezgan ērti. Bukmeikeri var uzrakstīt čatā un saņemt atbildi no uzņēmuma pārstāvjiem. Официальные каналы 1хБет Šī iespēja noderēs, ja spēlētājs vēlas uzzināt aktuālo 1xBet spoguli, lai piekļūtu uzņēmuma mājaslapai.

1xbet Vkontakte profils

Sociālā tīkla VK (agrāk Vkontakte) lietotāji var atrast daudzas grupas un lapas, kas veltītas sporta derībām un bukmeikerim 1xbet. Tajās pieredzējuši derību veicēji dalās noderīgā informācijā, bet iesācēji var atrast analītiķus un lūgt viņiem padomu (parasti par maksu). Tāpat tīmekļos ir pieejamas prognozes, likmju kombinācijas un citas veiksmīgām derībām nepieciešamās nianses. Ja spēlētāji meklē oficiālu 1xBet Vkontakte grupu vai lapu, mēs vēlamies viņus pievilt. Bukmeikerim nav sava sociālā tīkla VK. Tāpēc visas grupas un lapas ir entuziastu un to lietotāju kopiena, kuri vēlas nopelnīt, popularizējot slavenā zīmola vārdu. Tāpēc mums jābūt uzmanīgiem, kad runa ir par citu lietotāju analītisko kopsavilkumu izmantošanu, jo īpaši maksas. Vislabāk ir pašiem veikt prognozes, gūstot pieredzi no savām kļūdām. Un, lai tās samazinātu līdz minimumam, iepazīstieties ar mūsu Derību skolu. Tai var piekļūt no augšējās izvēlnes.

Attiecīgās ziņas