Intro

1xBet akcijas bilance: kas ir bonusa punkti?

Промо баланс 1хБет
Bukmeikers 1xBet būs saistošs lietotājiem, kas meklē daudz akciju derībām un spēlēm. Rakstā par 1xBet bonusu veidiem, prātā nāca tikai populārie biroja piedāvājumi. Dodoties uz sadaļu “Akcijas”, jūs atradīsiet vēl daudz interesantu akciju lietotājiem. Mājaslapā ir arī informācija par bonusu programmu. Kā tā darbojas un kā jūs saņemat promo punktus? Par to tiks runāts jaunā rakstā.

Logo 1xbet
100% bonuss līdz EUR 100

1xBet reģistrācija1xBet reģistrācija

Labākais alternatīvais bukmeikers, ja 1xbet nedarbojas jūsu valstī:

Logo 22bet

100% bonuss līdz 122 EUR

Kas ir 1xbet akcijas punkti?

Pirmais jautājums, ko uzdod 1xbet iesācēji, ir “promo punktu” definīcija. Tātad 1xBet punkti ir punkti, ko lietotāji saņem par likmju veikšanu un piedalīšanos akcijās. Tie tiek ieskaitīti īpašā kontā, tā sauktajā 1xBet promo bilancē.

Spēlētājs var izmantot promo punktus, lai saņemtu papildu balvas no bukmeikera. Par to, kā iegūt 1xbet punktus un kā tos izmantot, tiks aplūkots turpmākajās sadaļās.

Kāpēc man 1xBet ir nepieciešami punkti?

Pēc bonusa punktu jēdziena definēšanas ir vērts izklāstīt to lomu spēlētājiem. Lai labāk saprastu, kāpēc 1xbet ir nepieciešami punkti, jūs varat tos salīdzināt ar naudas atmaksu no bankām. Ja par katru maksājumu jūs saņemat papildu “plusiņus” bonusu vai reālās naudas veidā, tas noteikti nav tā vērts. Tāpat ir arī ar akcijas punktiem. Veicot sporta un azartspēļu derības, lietotāji var iegūt papildu punktus un pārvērst tos freespinos un bezmaksas balvās. Tādējādi 1xbet bonusa atlikuma turēšana ir diezgan izdevīga iespēja lietotājiem.

Un ko 1xbet punkti jums dod? Kāpēc birojam arī ir izdevīgi nodrošināt balvas par likmēm un spēlēm? Atbilde slēpjas uzņēmuma mārketinga stratēģijā. Pateicoties papildu punktiem, jūs varat aktīvāk piesaistīt jaunus lietotājus un noturēt vecos, motivējot tos veikt jaunas likmes. Turklāt bukmeikers 1xbet palielina naudas apgrozījumu platformā, gūstot papildu ienākumus. Tāpēc tā droši var daļu no tiem atvēlēt “naudas atmaksai” derību veicējiem.

Kā iegūt punktus 1xbet?

Lai sāktu saņemt punktus 1xbet, spēlētājam jāpārliecinās, ka šī funkcija ir aktivizēta. Lai to izdarītu, ir jāpiesakās savā kabinetā un sadaļā “Konta iestatījumi” jāpārbauda, vai spēlētājam ir aktīvs bonusa konts. Šeit ir iespējams arī izvēlēties vienu no veidiem, kā var iegūt bonusa punktus: no veiktajām likmēm vai procentiem no konta atlikuma. Katra no šīm iespējām nodrošinās lietotājiem papildu punktus. Tomēr ieskaitīšanas metodēm ir īpatnības, ar kurām iesakām iepazīties bukmeikera tīmekļa vietnē.

Kad esat izvēlējies 1xBet akcijas punktu pelnīšanas metodi, jums vajadzētu iepazīties ar akcijām, kas pieejamas sadaļā “Akcijas”. Piemēram, akcijas “Lucky of the Day” ietvaros spēlētājs 1xbet var iegūt 500 promo punktus. Vēl 50 punktus var iegūt, piedaloties loterijā “Laimes rats” vai “1xchest”. Tāpēc jums vajadzētu pārbaudīt visus bukmeikera piedāvājumus, lai saņemtu maksimālo bonusu.

Витрина промокодов 1хБет

1xBet bonusa punkti tiek piešķirti atkarībā no:

  • Izvēlētais akcijas piedāvājums.
  • No dienā/nedēļā veikto likmju skaita (atkarībā no akcijas noteikumiem un nosacījumiem).
  • No iztērētās naudas summas.
  • No likmju lieluma.
  • Starpība starp laimējušām un zaudējušām likmēm.

Kā es varu nopelnīt punktus 1xBet?

Visi 1xBet lietotāji, ja vien viņi nav atteikušies no bonusu programmas, saņem īpašus punktus par savu aktivitāti vietnē. Nopelnīt 1xBet punktus nav grūti. Lai nopelnītu bonusa punktus, Jums ir:

  • Sporta likmju izvietošana. Jo lielākas likmju summas, jo lielāks punktu skaits.
  • Konta papildināšana. Par naudas iemaksu bukmeikers piedāvā balvas punktu veidā. Pastāv arī shēma, kas motivē iemaksāt lielākas summas.
  • Piedalieties akcijās. “Promo” lapā ir pieejams saraksts ar akcijas piedāvājumiem, piedaloties kuros jūs iegūsiet papildu punktus.

Jūsu nopelnītie punkti tiek uzkrāti īpašā kontā, un tos var pārvērst bezmaksas likmēs un griezienos. Par to, kā izmantot 1xbet bonusa punktus, mēs rakstījām atsevišķā rakstā. Iesakām to izlasīt.

Kā izmantot 1xBet bonusa punktus?

Ja spēlētājs īpašā kontā ir uzkrājis akcijas punktus, tos ir vērts izmantot biroja vietnē. Spēlētāji var doties uz 1xbetpromo kodu paraugsekciju un izveidot akcijas kodu likmēm un spēlēm. Šajā lapā ir vairāk nekā 30 piedāvājumu, un minimālā promo koda vērtība ir 50 vai vairāk punktu.

Kad esat saņēmis īpašo kodu, iesakām iepazīties ar informāciju par tā izmantošanu. Bezmaksas vinnesti un bezmaksas piedāvājumi ir jāpiemēro saskaņā ar noteiktiem nosacījumiem. Tomēr, izmantojot 1xbet bonusa atlikumu, spēlētājam nav jānospēlē iegūtie laimesti. Tā ir liela akcijas punktu priekšrocība.

Kā es varu izmantot punktus 1xbet?

Lai piemērotu akcijas kodu, kas saņemts pēc apmaiņas “Promo kodu vitrīnā”, tas ir jāievieto speciālā laukā likmju/spēļu likšanas laikā. Tā nosaukums ir “Promo kods”. Mēs iesakām atstāt lauku ar likmju summu tukšu, lai no jūsu galvenā konta netiktu atskaitīta nauda. Pēc tam, kad 1xBet bukmeikers ir pieņēmis likmi, spēlētājam atliek tikai sagaidīt spēles aprēķinu vai informāciju par griezienu.

Проверить промокод 1хБет

Lūdzu, ņemiet vērā, ka promo kodiem ir ierobežots darbības laiks. Tāpēc lietotājiem pirms to derīguma termiņa beigām derībās vai spēlēs ir jāiemaksā punkti.

Vairāk jautājumu par “1xBet Promo Balance”

❓ Ko es varu darīt ar saviem 1xbet punktiem?

Lietotāji savā īpašajā kontā uzkrātos akcijas punktus var izmantot, lai saņemtu akcijas kodus no sadaļas “Akcijas kodu vitrīna”. Šeit ir apkopotas bezmaksas likmes un griezieni par populārām 1xbet izklaides iespējām. Tomēr piedāvājumu skaits ir ierobežots (30+).

💵 Kā es varu apmainīt punktus pret naudu 1xBet?

1xbet lietotāji nevar uzreiz apmainīt savus punktus pret naudu. Lai to izdarītu, vispirms ir jāizvēlas akcijas kods freebetam vai freespinam. Pēc tam izmantojiet to derībās un spēlēs saskaņā ar piedāvātajiem noteikumiem. Un tikai veiksmīgas promo koda izmantošanas gadījumā (likme kļuva par laimējušu likmi) lietotājs saņems naudu uz savu galveno kontu.

📥 Kā tērēt 1xbet punktus?

Lai iztērētu uzkrātos 1xbet punktus, spēlētājam jādodas uz sadaļu “Promo kodu vitrīna”. Šeit jūs varat apmainīt vismaz 50 promo punktus pret bezmaksas likmi vai griezienu. Lūdzu, ņemiet vērā, ka lietotājs 1xbet punktus var iztērēt tikai par vienu promo kodu dienā.

✅ Kā izņemt 1xBet punktus?

Jūs varat izņemt punktus no 1xBet, tikai izveidojot promo kodus. Kad spēlētājs ir izvēlējies interesantu sporta piedāvājumu vai azartspēli promo kodu vitrīnā, izveidojis kodu un veicis likmi, var runāt par punktu izņemšanu. Šādu darījumu var uzskatīt par veiksmīgu tikai tad, kad ir saņemts laimests (ja likme ir izspēlēta).

Attiecīgās ziņas